1-1
2-1
3-1
4-1
5-1
6-1
7-1
8-1
9-1

Darbo pasiūlymai

Ieškome aktyvių, motyvuotų darbuotojų, dirbti Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigose, ugdant ir motyvuojant gyventi sveikiau!

Siūlome darbą:  visuomenės sveikatos priežiūros specialistui (-ei) dirbti Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigose.

Pareigybė: visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis sveikatos priežiūrą mokykloje.

Darbo pobūdis: visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų vykdymas Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigoje (-ose):

– 1 etatas, 38 val. per savaitę;

– 0,5 etato, 19 val. per savaitę.

Darbo vietos: Palangos miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos (lopšeliai-darželiai) ir/ar bendrojo ugdymo įstaigos.

Būtinas išsilavinimas, kvalifikaciniai reikalavimai:

  • Specialistas privalo turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą ir bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • Asmuo, baigęs kitas studijas turi turėti privalomas kvalifikacijos kėlimo valandas, suteikiančias teisę vykdyti šias pareigas.
  • Aktualu studijuojantiems: priimame universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą siekiančius įgyti (studijuojančius) studentus.
  • Profesinio darbo patirtis neprivaloma.

Specialieji reikalavimai šias pareigas einančiam darbuotojui: pareigybės aprašymas: https://www.palangosvsb.lt/wp-content/uploads/2022/01/Mokini%C5%B3-pareiginiai.pdf

Darbo užmokestis: pareiginė alga (1 et. krūvis) neatskaičius mokesčių nuo 1140 Eur.

Darbuotojų veikla vertinama (nustatoma kintamoji dalis)  ir darbuotojai yra skatinami, teisės aktų nustatyta tvarka.

Privalomi pateikti dokumentai:

  • Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Išsilavinimą, kvalifikaciją liudijančio dokumento kopija;
  • Asmens tapatybės dokumento kopija;
  • Gali būti teikiami papildomi dokumentai (rekomendacijos, išklausytų kursų, seminarų/mokymų pažymėjimų kopijos).

Dokumentus pateikti iki 2022-11-18.

Dokumentai priimami el. paštu: info@palangosvsb.lt

Planuojama atrankos data: Apie tikslų atrankos laiką ir vietą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atrankos būdas – pokalbis.

Informacija:

info@palangosvsb.lt

direktorius@palangosvsb.lt (tel. 868138030)

Bet jei:

  • Esi aktyvus ir gali skirti dalį savo laiko savanorystei prisijunk prie Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro savanorių būrio. Kreipkis el. paštu  info@palangosvsb.lt arba  tel. 8 663 61420.
  • Norite mūsų įstaigoje atlikti visuomenės sveikatos priežiūros praktiką, kreipkitės  el. paštu  info@palangosvsb.lt arba  tel. 8 663 61420.
1-1
2-1
3-1
4-1
5-1
6-1
7-1
8-1
9-1